"Objednej si partnera"

povzbuzuji jednu slečnu, která se mi svěřila s tím, že má smůlu na chlapy... že i když si někoho najde, tak to nikdy nevyjde... buď je ženatý nebo vyžírka a nebo vůbec nechce rodinu a někdy všechno dohromady.

Teď momentálně chodím – nechodím s jedním, který je ženatý. A to jsem se dozvěděla, až když jsem se mu svěřila s tím, že bych ráda miminko... a před nedávnem se prořekl, že má ještě jednu milenku... Jsem z toho nešťastná! Chci dítě, rodinu, úplnou rodinu a spolehlivého chlapa. Proč musím natrefit vždycky na takovýho de.... !“ zlobí se Jana.

To se ti vůbec nedivím, že jsi na tom takhle... ale je z toho opravdu cesta ven! Vůbec jsem si nedělala legraci s tou objednávkou!“ přivádím Janu na opačnou stranu problému.

No, počkej, to chceš říct, že když si partnera objednám, tak mi přijde???“ nevěřícně se mě ptá.

Ano, přijde.“ ujišťuji. „Mám to vyzkoušené a ověřené sama na sobě.“ dodávám.

A jak se taková objednávka dělá?“ vyzvídá.

To je jednoduché! Vezmeš papír a tužku a napíšeš objednávku. Napíšeš, jak by měl vypadat tvůj partner, jak by se měl chovat a jaké vlastnosti by měl mít.

POZOR Je třeba vše psát v PŘÍTOMNÉM ČASE, tak jakože už jej máš.

Napiš všechno, tak jak si to myslíš a přeješ. Na nic nezapomeň! Piš to tak, jak to chceš ty! Ne, jak by to mělo být! Prostě a jednoduše, popiš svého vysněného partnera...“ radím.

Ještě jsme si trochu popovídaly a rozešly jsme se.

Po týdnu se ozvala Jana: „Ahoj Sylvo! Tak už jsem napsala jakého chci chlapa! Co mám dělat dál?“

Přečetla mi svojí objednávku. A znovu se ptala co má dělat...

Zeptala jsem se jí: „Kdo je momentálně tvůj nejbližší partner?“

Děláš si ze mě šoufky? Vždyť já žádného partnera nemám! Ten poslední vztah jsem ukončila, nemělo to cenu. Tak jsem teď sama!“ durdí se.

Ale máš, jen se pořádně zamysli! No, kdo je ti v tuto chvíli nejblíž?“ povzbuzuji.

Jana přemýšlí a pak potichu řekne: „Myslíš jako mě... jako že já sama jsem sobě partnerem... ?“

Ano, přesně tak to myslím!“ mám radost, že si to uvědomila.

Ty se teď potřebuješ naladit na toho vysněného partnera. Dělá se to tak, že vše co od něj očekáváš, dávej sama sobě. Chceš, aby byl spolehlivý... Super! A teď je třeba, abys byla pro sebe spolehlivá.“ vedu jí dál.

No, počkej, jak tomu mám rozumět? To jako, že budu všude chodit včas?“ skáče mi Jana do řeči.

To taky, ale především je třeba, aby ses mohla spolehnout na sebe. Třeba: Když si z tebe bude někdo dělat legraci, která tě uráží, tak se ohradíš, dáš to najevo... nebo, když tě napadne, že bys teď potřebovala chvilku vypnout a odpočívat, tak si to zařídíš a odpočineš si. (Ať je to pár minut nebo hodin) Jde o to aby se Jana mohla spolehnout na Janu v každé situaci.“ vysvětluji.

Já tu mám, že by mi můj partner měl být věrný. Jak tomu mám rozumět? Jak mám být věrná sama sobě?“ ptá se.

To je jednoduché! Když je ti partner věrný, to znamená, že dává přednost tobě a nikomu jinému – tedy nedává přednost žádné další ženě. Je to tak?“ ptám se.

Ano, dává přednost mě.“ přisvědčuje Jana.

Tak je třeba být věrná sama sobě tím, že si budeš dávat přednost. Co to je? Tak třeba: S kamarádkou půjdete na výlet a ty budeš mít nějaký návrh na zábavu a ona také. Oba způsoby jsou pro vás obě přijatelné a tak ty se postaráš o to, aby tvůj nápad byl realizován jako první. To neznamená, že si to musíš vydupat za každou cenu! Ono stačí, když si vzpomeneš na to, že by bylo fajn, abys byla první ty.“ vysvětluji.

Rozumím.“ přisvědčuje.

A takto si, všechny vlastnosti, které chceš po partnerovy, převedeš na sebe a začneš je používat vůči sobě a tím se naladíš na toho vysněného muže a on může přijít!“ dodávám a přeji jí vše dobré...

 

Za půl roku jsem potkala Janu. Byla celá rozzářená. A hned se mi pochlubila: „Sylvo, mám toho vysněnýho chlapa! Jsme spokojený a taky jsem těhotná a radujem se z toho oba! Mám velkou radost!“

Takže objednávka zafungovala, co?“ směji se.

No, když jsem od tebe odjížděla, tak jsem tomu moc nevěřila, ale řekla jsem si, že to můžu vyzkoušet, že tím nic nepokazím... A ono to takhle krásně funguje! To snad ani neni možný!“

int(1)

Novinky

„Musím s ním být i když jej nemohu vystát.“

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.

 

Zkouška