JAK PRACUJI

 Nejraději pracuji s klientem při osobním setkání na adrese Kočín 7, Týn nad Vltavou.

 

Pracovna Pracovna2

Zde na webu velmi často používám tyto slova: ... vše rozebereme a uzdravíme...

Co to znamená?

To znamená, že je třeba změna!

Pokud člověk dělá stále to samé, tak má zase to samé. Pokud chce, potřebuje něco jinak než je v tuto chvíli, tak musí ve svém životě něco změnit!

Je úplně mimo měnit člověka jako takového. To nejde a když, tak jen na velmi omezenou dobu. Je třeba respektovat individualitu! Prostě brát člověka jako dokonalou bytost... dokonalou svou nedokonalostí...

Změna? A kde tedy?

Je nutné udělat změnu ve vztahu sama k sobě. Je třeba se naučit přistupovat sama k sobě s pochopením, soucitem a s láskou, ale tak, aby nebylo ubližováno těm druhým.

Každý člověk je pánem svého života. Můj život začíná a končí u mě samé. A tak to máme všichni. Může se stát, že si to úplně v každé situaci neuvědomujeme, ale platí to vždy a u všech! V životě se to ukazuje tak, že jak se chovám sama k sobě, tak se ke mě chovají ti druzí.

Když nemám to co bych chtěla, potřebovala, tak to nemám dovoleno. A od koho nemám svolení??? No sama od sebe!!!

Pokud se soustředím na to co nechci, tak mám nejvíce toho co nechci! Ale to už všichni známe...

Chci vhodného partnera (do manželství, podnikání, na výlet...) a nemám jej a vždy narazím na úplně nevhodnýho..., tak je to tím, že nejsem tím vhodným partnerem sama pro sebe...

Moje dítě má problém a já mu chci pomoct! Ano, ale je třeba vylepšit vztah mě vůči mě samé a bude to mít přímý dopad na moje dítě. 

Jak dlouho trvá taková změna?

Jedno sezení trvá cca 2 hodiny. Hodně záleží na člověku jak moc je ochotný jít do změny. Může stačit jedna návštěva a může to být práce na pokračování podle toho, jak to člověk vnímá a cítí.

Co bych měla vědět než vás navštívím?

Jsem pouhým průvodcem. Hlavní práce, změna je na vás samotné.

Upozornění! Může se stát, když člověk přijde a chce změnu, že se objeví tzv. ODPOR - člověk se začne hněvat a činí různá prohlášení, kterými si brání v pokračování změny. Různě se vymlouvá, odsouvá další návštěvu, prohlašuje, že už víckrát nepřijde... Také se velmi často stává, že člověk raději onemocní než by změnil vztah sám k sobě a to ještě mnohem dříve než přijde za mnou.

S ODPOREM se dá velice dobře pracovat, aby člověku nebránil v dalším rozvoji. A to tím, že ho člověk pozoruje a dál dělá potřebné změny.

 

Pokud je to třeba pracuji i přes skype nebo po telefonu.

int(1)

Novinky

„Musím s ním být i když jej nemohu vystát.“

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.

 

Zkouška