CO A JAK

 

Dnes a denně slyším:

.

S partnerem už to není ono, nemá o mě zájem, tak nějak jsme se odcizili.“

 

Nemůžu vyjít se svou tchyní. Stále nám zasahuje do našeho vztahu s manželem. Vůbec mě nerespektuje jako snachu.“

 

Děti jsou jak z divokech vajec, vůbec je nezvládám!“

 

Šéf si na mě zased!“

 

Jsem nešťastná, umřela mi maminka a já se cítím strašně osamělá...“

 

Nemohu najít partnera, s kterým by mi bylo opravdu dobře a mohli bychom mít spolu miminko...“

 

Velmi často se doporučuje: „Změň toho druhého! Musíš docílit, aby se manžel, šéf, tchyně... začal chovat jinak – tak, jak potřebuješ ty sám! Musíš jej obejít nebo něžně zmanipulovat, aby ti vyhověl...“ 

 

U mě se vše řeší jinak.

Pomáhám lidem udělat si ve svém životě pořádek a žít jej podle svých představ.

Společně s klientem rozebereme a uzravíme vše co je třeba a pak se dějí věci!!!

 

Tak jako paní „H“, která nemohla vyjít se svou matkou... Obě žily v jednom domě. „H“ měla svůj byt v poschodí a její rodiče v přízemí. Když si matka usmyslela, tak za dcerou přišla a rozkázala: „Uvař nám kafe! Dáme si spolu.“ a vůbec nebrala ohled na to, jestli má dcera čas a chuť sedět u kafíčka. Nejvíc však „H“ mrzelo, že jí maminka stále ve všem radí a dohlíží na to, zda to dělá tak, jak bylo řečeno... a že jí chodí, v její nepřítomnosti, nahoru uklízet a přerovnávat věci. Nepomáhalo ani vysvětlování, ani domlouvání... Prostě matka vůbec své dceři nevěřila a hlavně jí nerespektovala. Dcera se tím velmi trápila a vůbec si nevěděla rady. Došlo to tak daleko, že ve skrytu duše svou matku nenáviděla.

Společně jsme uzdravily vše, co bylo třeba... a „H“ mi potom vyprávěla: „Vy jste mi vyměnila mamku! Ona je teď úplně jiná! Je vůči mě ohleduplná a laskavá... Ona mě zve na kafíčko k ní a podotkne: „Jestli se ti to hodí...“ Když jde za mnou, tak zaklepe na dveře a čeká až jí pozvu dál... to nikdy před tím neudělala. Už jí ani nenapadne, aby šla ke mně nahoru a něco tady dělala, když tu nejsem! Mám obrovskou radost!“ 

A ještě se mě ptá: „Jak je to možný, že ta změna nastala hned? Když jsem přijela od vás, tak už bylo pozdě a s mamkou jsme se neviděly. Druhý den, jakmile jsem přijela z práce, tak už tu byla ta klepající a velmi ohleduplná mamka... no prostě úplně jiný člověk! 

     

 

int(1)

Novinky

„Musím s ním být i když jej nemohu vystát.“

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.

 

Zkouška